اکسیون اعتراضی علیه بازداشت یوسف محمد علی!

اطلاعیه سازمان سراسری پناهندگان ایرانی(بی مرز) واحد سوئد
چنان که در اطلاعیه قبلی اعلام کردیم، یوسف محمد علی ژورنالیست و فعال سیاسی عضو کمیته شهری سازمان سراسری پناهندگان ایرانی واحد استکهلم توسط پلیس دستگیر شده و به بازداشتگاه فلن منتقل شده است.
پلیس قصد دارد او را به جهنم جمهوری اسلامی دیپورت کند!
ما به پلیس و اداره مهاجرت مدارک کافی برای در خطر بودن جان یوسف را اراء کرده ایم و آنها باید حکم دیپورت یوسف را لغو و حق اقامت او را به رسمیت بشناسند. در این راستا ما برنامه های برای در فشار گذاشتن اداره مهاجرت و پلیس سوئد تدارک دیده ایم که از روز جمعه ۳۰ اکتبر با یک اکسیون اعتراضی مقابل بازداشتگاه فلن شروع خواهند شد!
از تمام کسانی که مسئله پناهندگی برای آنها مهم است! مدافعان حقوق بشر، احزاب و سازمان ها درخواست داریم که در این کمپین با ما همراه شوند.
یوسف محمد علی سردبیر سایت اوستا نیوز یک سایت خبری تحلیلی ضد جمهوری اسلامی است، او یک فعال سیاسی است که در اکثر اعتراضات علیه جمهوری اسلامی در استکهلم شرکت کرده است! او مدتی را در زندان های جمهوری اسلامی به سر برده است. جمهوری اسلامی و بخصوص اداره اطلاعات شهر ماکو که او آنجا زندان بوده است او را به خوبی می شناسند! دیپورت او به معنی بازی کردن با زندگی یک فعال سیاسی است.
نگذاریم دوباره کابوس زندان های وحشتناک جمهوری اسلامی به سراغش بیایید! در این اعتراض ها با ما باشید
زمان: جمعه ۳۰ اکتبر۲۰۱۵ساعت ۱۳٫۰۰
مکان : Migrationsverket
Förvarsenheten i flen avdelning i
Änglundavägen 29. 64234 Flen

facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail