اطلاعیه سازمان بیمرز در مورد مرگ فریدون گلعذار بصیری

اطلاعیه سازمان بیمرز در مورد مرگ فریدون گلعذار بصیری:

با کمال تاسف مطلع شدیم که فریدون گلعذار بصیری یکی از مدافعان حق و حقوق پناهجویی و یکی از بنیان گذاران سازمان سراسری پناهندگان ایرانی بیمرز، کسی که سالها برای دفاع از حقوق پناهجویان فراری از جنگ و جهنم به وجود آمده توسط رژیم اسلامی ایران در سوئد مبارزه کرده و تا اخرین لحظه زندگی اش به مبارز خود ادامه داد متاسفانه در سن ۷۹سالگی بر اثر کهولت سن و بیماری در تاریخ ۱۱ مارس ۲۰۱۸ در یکی از بیمارستانهای شهر استکهلم پایتخت سوئد دیده از جهان فرو بست‌.
فریدون گلعذار بصیری در طول سالهای فعالیتش در سازمان بیمرز آکسیون ها و اعتراضات و متینگ ها و جلسات فراوانی را برای یاری رساندن به پناهجویان برگزار کرد و تمامی تلاش اش برای یک زندگی بهتر و انسانی تر برای تمامی انسانهابود.
یاد فریدون گلعذار بصیری برای همیشه در دل ما و هزارن پناهجو و کسانی که او را میشناختند زنده خواهد ماند. سازمان سراسری پناهندگان ایرانی بیمرز واحد سوئد صمیمانه به خانواده، بازماندگان ، دوستان و تمامی کسانی که اورا میشاختند تسلیت می گوید.
بدین وسیله خانواده و بازماندگان فریدون مراسم یادبودی برای یاد و خاطره فریدون در تاریخ ۲۹ اپریل ۲۰۱۸ برگزار میکنند . از طرف سازمان بیمرز از دوستان و آشنایان برای شرکت در مراسم یاد بود دعوت به عمل می آوریم . یادش گرامی باد

زمان: ۲۹ اپریل
مکان : لوکال محل Bockflöjtstigen 2
۱۹۶۳۷ Kungsängen
ساعت: ۱۴ تا ۱۶

facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail