١۵ سپتامبر،استکهلم
در راهپیمائی گرامیداشت جانباختگان دهه شصت شرکت کنید!

سازمان پناهندگان بیمرز -واحد استکهلم همراه با تمامی آزادی خواهان وخانواده ها و بازماندگان قتل عام زندانیان سیاسی در دهه شصت، از کلیه آزادیخواه و مخالف رژیم جنایتکار جمهوری اسلامی دعوت میکند که در راه پیمائی و مراسمی که به این مناسبت توسط کانون زندانیان سیاسی ایران (در تبعید) سازمان داده شده است، فعالانه شرکت کنید.

“این راهپیمائی ساعت ١٢ ظهر روز شنبه ١۵ سپتامبر ٢٠١٨ از نورابان توریت آغاز و در سرگلزتوری با چند سخنرانی و اجرای موسیقی کوتاه به پایان می‌رسد، با در دست گرفتن بزرگترین باند رولی که تصویر جان باختگان دهه شصت برآن نقش بسته است، یاد و خاطره هزاران انسان آزاده و عاشق راکه سبعانه به دست جلادان حاکم بر ایران، به قتل رسیدند، گرامی می‌داریم”.

در اینروز اعلام می کنیم که نه می بخشیم و نه فراموش می کنیم! اعلام می کنیم که آمرین و عامیلن جنایت و قتل عام در جمهوری اسلامی را در دادگاهی منتخب و عادلانه و علنی محاکمه خواهیم کرد. اعلام می کنیم که درفردای پیروزی مردم ایران ونابودی جمهوری اسلامی به اعدام و شکنجه و زندانی کردن افراد به خاطر عقیده و مرامشان پایان خواهیم داد ، تاخاورانی دیگر در ایران و هیچ کجای دنیابوجود نیاید ،اما عدالت را اجرا خواهیم کرد و به روشن شدن حقیقت تاریخی پایبند خواهیم بود.

١۵ سپتامبر ٢٠١٨، ساعت ١٢ نورابان توریت
عصر همین روز ساعت ۵/۳۰ بعدازظهر در سالن اجتماعات هوسبی ترف

زندانی سیاسی آزاد باید گردد!
مرگ بر نظام فاشیستی جمهوری اسلامی
سازمان پناهندگان بیمرز واحداستکهلم
۶ سپتامبر ٢٠١٨
جهت کسب اطلاع و هماهنگی با شماره های زیر تماس بگیرید.
IMG_20180707_214927_541وریا روشنفکر – دبیر واحد استکهلم ۰۷۶۴۱۴۴۹۴۶
لیلی مهتر عباسی۰۷۳۷۰۴۲۶۶۰

facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail