اطلاعیه سازمان پناهندگان ایرانی بیمرز واحد سوئد در مورد سفر هیت اتاق بازرگانی ایران به سوئد:

اطلاعیه سازمان پناهندگان ایرانی بیمرز واحد سوئد در مورد سفر هیت اتاق بازرگانی ایران به سوئد:

قرار است روز چهار شنبه بیست و یک فوریه هیئتی به نمایندگی از جمهوری سرمایه داری اسلامی ایران میهمان اتاق بازرگانی سوئد در شهر استکهلم شوند و در مورد راه های بازرگانی و تجارت بین دو کشور صحبت و تصمیماتی گرفته شود.
این هیئت که به نمایندگی حکومت سرمایه داری اسلامی ایران قصد سفر به سوئد را دارد نماینده واقعی مردم و طبقه کارگر ایران نیست و کسانی هستند که شریک و یار کسانی هستند که دزدی های میلیاردی کرده اند و در تحمیل فقر به مردم و طبقه کارگر و سرکوب و قتل عام مردم و طبقه کارگر و کشتن رهبران کارگری در زندانهای جمهوری اسلامی ایران دست و نقش داشته اند و مردم و طبقه کارگر ایران را قربانی سیاست های کثیف و سود پرستانه سیستم جنایتکارجمهوری اسلامی در ایران کرده اند.
حکومت جمهوری اسلامی ایران که از بدو تاسیس اش تاکنون دشمن طبقه کارگر بوده و خون هزاران کارگر را در شیشه کرده و جواب اعتراضات کارگری را با گلوله، باتوم و دستگیری و زندانهای دراز مدت به رهبران و فعالان کارگری داده است ، کارنامه ننگین و سیاهی از سرکوب طبقه کارگرو مردم بجان آمده ومعترض در ایران دارد.
در ایران روزی نیست که شاهد اعتراضات کارگری و مردمی بر علیه کلیت سیستم سرمایه داری ایران در ایران و فشارهای غیر قابل تحمل اقتصادی و روانی که رژیم اسلامی بر پیکره طبقه کارگر و مردم آزادیخواه و برابری طلب تحمیل میکند نباشیم. حکومت سرمایه داری اسلامی ایران که ماه ها حقوق های معوقه کارگران و مردم زحمت کش را با وقاحت سرشتی اش پرداخت نمیکند، همزمان میلیارد ها دلار از پول مردم ایران را خرج درست کردن و تقویت گروهای تروریستی-اسلامی در ایران، عراق، سوریه و افغانستان و لبنان میکند و برای سرکوب طبقه کارگر از این گروه ها استفاده میکند.
از این رو رهبران و نماینده های واقعی و فعالان کارگری طبقه کارگر ایران در زندانهای جمهوری اسلامی ایران به جرم دفاع از حق و حقوق طبقه کارگر در زندان هستند و هیت نماینده جمهوری اسلامی ایران فاقد صلاحیت نمایندگی مردم و طبقه کارگر در ایران است.
سازمان سراسری پناهندگان ایرانی بیمرز واحد سوئد قصد دارد تا در روز ورود هیئت نمایندگی جمهوری اسلامی ایران به استکهلم،مصممانه همراه با دیگر احزاب چپ و کمونیست و سازمانها و گروه ها و فعالین دیگر آزادیخواه و برابری طلب اکسیونی اعتراضی در Bruuns gatan 2 Stockholm در ساعت ۱۱ برگزار کند، و از تمامی انسانهای مبارز و آزادیخواه تقاضا میکند که در این اکسیون اعتراضی شرکت کنند و حمایت خود را از مردم ایران اعلام کنند.

مکان: Bruuns gata 2 Stockholm
زمان : چهارشنبه ۲۱ فوریه ساعت ۱۱

لطفا برای دریافت اطلاعات بیشتر با مسول سازمان سراسری پناهندگان ایرانی بیمرز-واحد سوئد محمود محمد زاده تماس بگیرید:
محمود محمد زاده: ۰۷۳۶۲۲۸۷۲۶

facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedintumblrmail